Ostry ból głowy i strach przed śmiercią

Witam :) W lipcu strasznie zlapal mnie ostry bol glowy w dolnej czesci po lewej stronie przy tym strasznie kiepsko sie czulam,bylam slaba nie do zycia,kilka dni lerzalam w domu dopoki ten biol nie minal..po tym przejsciu strasznie balam sie ze umre ..wydaje mi sie ze naszla mnie nerwica lekowa przed smiercia .. az do tej pory caly czas jak tylko poczuje ze serce mi powoli bije to zaraz sie boje ze bede znowu sie zle czula..czuje ze moje zycie sie zmienilo poniewaz caly czas sie obawiam ze wroci

Witam. Dobrze Pani okresłiła to co się dzieje, bo to być może nerwcia lękowa. Zachęcam do wizyty u psychiatry.
Magdalena Brabec

Warto skorzystać z pomocy psychologa. Psychoterapia- która najlepiej nadaje się do leczenie nerwic i objawów lekowych- pozwoli Pani uporać się z lękiem i objawami. Im szybciej tym krótsza będzie i tym łatwiej będzie sobie poradzić, zanim objawy się nasilą lub dołącza do nich inne. Szczególnie, ze lęk, objawy lękowe somatyczne są często sygnałem do zmiany, sygnałem, że jakieś potrzeby nie są realizowane. Warto się temu przyjrzeć.