Ostry ból i opuchlizna stóp od kilku dni

Witam,od kilku dni odczuwam ostry ból stóp w dodatku stopy są spuchnięte.Ból utrzymuje się nie tylko w dzień,ale także i w nocy z każdym dniem narasta obojętnie czy stoję,leże lub chodzę.Przez cały czas odczuwam jednostajne rytmiczne pulsowanie. W dniu dzisiejszym zaczynają mnie boleć,także łydki i zgięcia pod kolanem.Przyczyną na pewno nie jest sól, ponieważ praktycznie w ogóle nie używam soli i aktywność fizyczna jest taka sama jak sprzed kilku miesięcy.Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.