Ostry ból kolana podczas wstawania i uczucie zmęczenia kolana podczas chodzenia

Ostry ból kolana podczas wstawania i uczucie zmęczenia kolana podczas chodzenia. Uczęszczam na fitness i po jakimś czasie zaczęło boleć mnie kolano..dokładnie nie potrafię sprecyzować dokładnego miejsca bólu. Czasem mam wrażenie że ból jest za kolanem a czasem w środku kolana. Ból jest silny podczas wstawania;-/ Nie wiem co robić.

Prawdopodobnie to ból stawu rzepkowo udowego , proponuje ograniczyć fitnes lub zmienić na rower, ewentualnie suplement diety chindroprotekcyjny