Ostry ból lewego jajnika przy jajeczkowaniu

Niemalże przy każdym jajeczk. dzien lub dwa dokucza mi ostry ból lewego jajnika promieniujący do pośladka i pachwiny, najbardziej boli przy poruszaniu sie,siadaniu,prostowaniu nogi.Ma charakter ucisku, kłucia, gniecenia, czuję się obrzmiała, mam luźniejsze i częstsze wypróżnienia.Tabl. przeciwb. nie działa.W usg gin. nie widac zadnych zmian, cykle po ciazy zdazają sie niereg., kilka razy 28-30, a nastepny np. 40 dni.Czy powinnam sie tym niepokoic? Z powodu migreny z aura nie moge stos. hormonów.

Jeśli ginekolog w wynikach badań, objawach jakie Pani przedstawia nic niepokojącego nie widzi to może być Pani spokojna. Oczywiście dalszym postępowaniem i diagnostyką musi zająć się Pani prowadzący ginekolog (może udać mu się dobrać odpowiednią terapię hormonalną, która nie będzie miała wpływu na Pani migreny).