Ostry ból nad pośladkiem a praca fizyczna

Witam. Nazywam sie Magda,Mam 23 lata Odkad zaczelam pracowac fizycznie (ciezka praca fizyczna,praca przy kwiatach, wypakowywanie kwiatow i wkladanie ich do baków oraz wkladanie tych bakówna wózektrzeba dzwigac i bardzo duzo razy w dzien sie schylac) doskwiera mi ostry ból nad prawym pośladkiem, jak wracam z pracy i usiade na chwilke i probuje wstac to nie mogę bo bardzo boli, w nocy jak spie i probuje sie przewrocic na druga strone tez boli.Czy to przeciazenie? co moge zrobic zeby nie bolało??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy udać się do ortopedy. Konieczne jest wykonanie zdjęcia rtg kręgosłupa odcinka lędźwiowego. Do tego czasu proszę stosować maści przeciwbólowe np; Voltaren, Naproxen i odciążyć kręgosłup.
Pozdrawiam