Ostry ból ręki w wyniku jazdy konno

Witam! Mam dziecka 13 letnie. W wyniku jazdy konnej dostała ostrego bólu ręki byłyśmy w szpitalu to założyli szynę ale po tygodniu po tygodniu (dziś) zdjeli. Córka po wyjściu od lekarza który naruszył to i zdioł szynę popłakała się z bólu. Na zdięciu rendgenowskim nie było śladu złamania i na USG też. Dziecko odczuwa ciągle ostry ból daje tabletki ale to nic nie pomaga co zrobić? Iść do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ mam za mało informacji odnośnie przypadku aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi, a objawy wskazują że mogło dojść do urazu wymagającego dalszego leczenia.