Ostry ból w dole brzucha po wysiłku fizycznym

Witam, po wysiłku fizycznym- robienie tzw. "brzuszków" pojawia się ostry ból w dole brzucha po prawej stronie. Czuję jeszcze bolesność przez kilka godzin ale nieznaczną przy napinaniu mięśni brzucha. Potem mija. Bol nie pojawia się za każdym razem, kiedy ćwiczę. Jestem kobieta mam 50 lat

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być spowodowane nadmiernym obciążeniem podczas ćwiczeń. Pozdrawiam.