Ostry ból w okolicach intymnych a starania o dziecko

Staramy sie z mezem rok o dziecko. Co miesiac w polowie cyklu mam uczucie w okolicach intymnych, jakby mi ktos ""wbijal ostrze noza" przez doslownie 2-3 sekundy pozniej bol mija. Bol ten bywa promienujacy w dol pochwy lub odbytu. Wykonalam badania w kierunku plodnosci i byly bez zasrzezen. Czym ten bol moze byc wywolany?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez wywiadu i badania klinicznego. Objaw jest krótkotrwały. Być może jest związany z owulacją. Nie podała Pani informacji czy ma Pani prawidłowo cykle. Dlatego proponuję skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam