Ostry ból w prawym dolnym boku a wyłuszczenie torbieli

PiszeTu zeby prosic o pomoc bo jestem kierowana od lakarza do lekarza i dokladnie nie wiadomo co mi jest.Od soboty leze w szpitalu trafilam z ostrym bolem w prawym dolnym boku,bylo skierowanie na hirurgie,z hirurgi na ginekologie.11m-cy temu mialam operacje wyluszczenia torbieli jajnikow.Lekarze mowia ze to lewy jajnik jest lekko powiekszony a prawy jest bardzo malutki prawie go nie widac bo zostal zniszczony gdy torbiel na nim byla wieksza niz na lewym.I ze jest ok,co dalej,co gdy bol wroci.

Aleksander Ropielewski

Przycyzną bólu mogą być zrosty po poprzedniej operacji. Bez przeprowadzenia badania nie jestem jednak w stanie powiedzieć nic ponadto.