Ostry element po ekstrakcji zęba

witam, mam takie pytanie, mialam wyrywanego zęba w środę 31 sierpnia i pare dni temu zaczęłam wyczuwać coś ostrego z boku z dwóch stron, oczywiście dziąsło boli, czy to coś samo wyjdzie?

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej jest to fragment blaszki kostnej. Podczas przebudowy kości czasami w miejscu po usuniętych zębach fragmenty kości mogą przemieszczać się i dawać podobne objawy. Z czasem te fragmenty ulegają wchłonięciu, ale jeśli jest to dla nas bolesne i/lub nas podrażnia, warto podejść na kontrolę do lekarza przeprowadzającego zabieg.