Ostry i kłujący ból przeszywający pochwę i macicę od 6. miesięcy

od jakiegoś czasu (6 miesięcy), po miesiączce. a ostatnio nawet przed miewam ostry, kłujący ból, przeszywający pochwę, macicę, któremu towarzyszy potem ból odbytu, jakby zatwardzeniowy. Stolec oddaję normalny, bez anomalii, z dobrą częstotliwością. Wyniki badań moczu w normie po za bakteriami, których było półtora raza więcej, ale łączę to z tym, że badanie przeprowadzałam podczas okresu na zlecenie ginekologa, u którego z problemem byłam, ale badania wyszły wszystkie dobrze. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy odczuwa Pani ból podczas stosunku? Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Być może endometrioza? Proponuję ponownie udać się do lekarza ginekologa,. po badaniu będzie można zdecydować o rozszerzeniu diagnostyki.