Ostry kłujący ból brzucha w 35. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 35 tc i od 3 dni pojawia się u mnie ostry kłujący ból brzucha po lewej stronie na wysokości pepka. Ból jest podczas poruszania się czasami to kwestia 5 kroków do kuchni aż mnie zgina a czasami spacer. Ból jest uciążliwy i nie wiem czy już panikować i jechać do szpitala ponieważ jest weekend? Do tej pory ciąża przebiegała idealnie

Witaminy w ciąży

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
W czasie ciąży nie należy bagatelizować żadnej dolegliwości.
Konieczna jest konsultacja z ginekologiem prowadzącym ciążę.
W razie potrzeby proszę udać się do szpitala.
Pozdrawiam serdecznie