Ostry kłujący ból po lewej stronie klatki piersiowej

witam.mam pytanie.dzisiaj z rana obudzil mnie ostry klujacy bol po lewej stronie klatki (okolica serca) niemoglem sie ruszyc bo bol sie nasilal, to samo bylo przy jakimkolwiek glebszym wdechu straszne kłucie.mam 30lat i nie pale.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, zapis ekg aby moc cos więcej powiedziec. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego.