Otarcie brzucha w 25. tygodniu ciąży

Witam, wczoraj wieczorem musiałam wyciagnąć kołdrę z górnej szafy, w tym przypadku wzięłam krzesło. Gdy już kołdrę wyciągnęłam, krzesło przechyliło się oparciem w moją stronę i zahaczyło o mój brzuch powodując obtarcie. Jestem w 25 tygodniu ciąży.. Mogło coś się dziecku stać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zależy jak silne było uderzenie, z opisu wynika że niewielkie i raczej nic nie powinno się stać dziecku. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam