Otarcie penisem o wargi sromowe a ryzyko zajścia w ciążę

witam ! mam pytanie . po stosunku chłopak zdjął prezerwatywę i otarł się penisem o moje wargi sromowe . czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ? proszę o szybką odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest niewielka, jednak nie można jej wykluczyć ze względu na możliwość przedostania się do pochwy plemników znajdujących się na penisie.