Otarcie wejścia pochwy i stan zapalny dróg moczowych a ból podczas stosunku

Witam, mam 20 lat, niecaly rok temu rozpoczelam wspolzycie z moim chlopakiem. Nie byl to udany rok pod tym wzgledem, gdyz pewnego razu na poczatku bylo za sucho, otarlam wejscie pochwy i powstal stan zapalny drog moczowych, mecze sie z powiklaniami do tej pory a o seksie, tym bardziej udanym lub orgazmie nie ma co mowic. Gdyz za kazdym razem gdy to robimy boli. Nie od razu, powoli sie rozkrecamy, ale gdy tylko on wypadnie ze mnie i chce go ponownie wlozyc, wtedy bol jest podwojny. Pomocy.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się osobiście z ginekologiem, a także seksuologiem. Wielu lekarzy posiada jednocześnie wykształcenie i doświadczenie w obydwu tych dziedzinach, mogąc zapewnić kompleksową opiekę.

Pozdrawiam!