Otępienie i szybsze bicie serca

Witam. pytanie do lekarza godzinnego. Mam 21 lat, Od paru dni wieczorami oraz nocą źle się czuje. Jestem otepiala mam sZybsze bicie serca takie kołatania tak dziwnie mi. Biorę zastrzyki z wit B12 oraz żelazo podczas miesiączki. Kontrolę u hematologa mam w lutym albo marcu. Po zastrzyku wieczorem wypilam piwo a dnia następnego dwie lampki wina oraz dwa dni po jedna lampke wina...wiem ze źle zrobiłam ale czy to od tego tak dzieje sie? Proszę o poradę co mam poczynić dalej. Pozdr

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu nie mam jasności czy opisane przez Panią objawy wystąpiły jednokrotnie. Nie wiem też czy po zastrzykach kilkakrotnie spożywała Pani alkohol. Jeśli opisane objawy wystąpiły zawsze po spożyciu alkoholu to można wówczas rozważyć ich wystąpienie jako reakcję po alkoholu. Jeśli jednak objawy miały miejsce kilkakrotnie a tylko raz napiła się Pani alkoholu to wówczas trzeba rozważyć inną hipotezę. W oczekiwaniu na wizytę u hematologa proszę umówić się na wizytę u lekarza rodzinnego (żeby sprawdzić źródło fizjologiczne). Jeśli wyniki badań będą w normie należy rozważyć źródło psychologiczne podczas bezpośredniej wizyty u psychologa. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam Panią Serdecznie,

Ma Pani zaordynowane zastrzyki stosowane przy niedokrwistości.
Symptomy, które pojawiły się u Pani mogą wskazywać na objawy z niedoboru witaminy B 12 i żelaza.
Po wypiciu przez Panią alkoholu (czego nie powinna) być może zaczęła się Pani "nakręcać" i wyobrażać Sobie, że to po wypiciu wystąpiły te objawy.

Gdyby taki stan objawowy trwał nadal, to wskazana jest konsultacja u Lekarza pierwszego kontaktu.

Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej