Otępienie po odstawieniu leku Lexotan

Witam Pani doktor.Mam 23 lata i mam takie pytanie przez ponad pół roku zażywalem lek Lexotan po ,którym zawsze mi bylo zimno i powiększały się oczy gdy przestalem go brać od roku mam takie dziwne otępienie gdy powiekszają mi się oczy od zimna gdy mam wychlodzony organizm łapie mnie otepienie nie wiem co sie dzieje i do tego głowa zaczyna mnie bolec z dwóch stron gdzie jest puls dodam jeszcze ,ze duzo czasu spedzam przy komputerze patrzac sie w dół na monitor.z góry dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno mi się ustosunkować do Pańskich objawów, które są niecharakterystyczne. Polecam kontakt z lekarzem,który będzie miał możliwość doprecyzować poprzez badanie i zebranie wywiadu przyczynę Pańskich dolegliwości.