Otępienie po zapaleniu marihuany - czy to normalne i minie?

Witam, mój problem polega na tym, że zapaliłem ostatnio z kolegami marihuanę. Ogólnie robię to bardzo rzadko (raz na kilka m-cy). Po "spożyciu" wszystko było jak zawsze, jednak następnego dnia jak i 2 dni później (tj. dziś mija drugi dzień) czuję otępienie, słabo pamiętam jak wyglądał mój wczorajszy dzień, jestem oszołomiony, zawieszam się trochę, mam wrażenie jakby wszystko wokół mnie nie było rzeczywiste. Chciałbym się dowiedzieć, co mogło mi się stać i kiedy ten stan rzeczy przejdzie. Dodam, że bez problemu wykonuję wszystkie czynności, jednak nie potrafię się na nich skopić, wykonuje je bezmyślnie, jak maszyna, ale pomimo tego poprawnie.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Rozumiem, że nigdy wcześniej nie czułeś takiego stanu po zapaleniu marihuany. Niestety środek ten na naszym rynku jest nielegalny, stąd też nad jego składem nie ma żadnego nadzoru.

Niejednokrotnie marihuana łączona jest przez dealerów z uzależniającymi substancjami psychoaktywnymi, szkodliwymi dla zdrowia. Możliwe, że Twój organizm na taką mieszankę zareagował silniej niż zazwyczaj, co przejawia się Twoim złym  samopoczuciem.

Jeżeli owy stan będzie się utrzymywał proponuję kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu. Mam nadzieję, iż ta "przygoda" skłoni Cię do refleksji na sensem stosowania środków narkotycznych.

Powodzenia i pozdrawiam