Otrzymanie wyniku USG tarczycy i prośba o interpretację

Witam! Dziś otrzymałam wyniki usg tarczycy.Czy mogę prosić o interpretacje tych wyników. Tarczyca nie powiększona. Płat prawy 15-15-45 mm w ok.górnego bieguna zmiana hipoechogeniczna o śr 3-3mm-print. Płat lewy 14-16-46 mm echog. jednorodny. cieśń 3mm. Objętość tarczycy 11ml. Węzły chłonne nie powiększone , śliniaki prawidłowe w usg. Czy to coś groźnego? pozdr

witam, ta zmiana to być może torbielka- prawdopodobnie więcej widać na zdjęciu (print), czyli byłaby to zmianałagodna, 3mm czyli jest zbyt mała do biopsji. dla pewności proszę iść na wizytę kontrolną do osoby która to badanie zleciła. pozdr