Otwarta rana po mastektomii piersi

Moje siostra jest po mastektomii piersi. Od 1,5 roku ma otwartą ranę z której ma wycieki. Na podstawie posiewu wyszło jakiś czas temu że posiada gronkowca złocistego, a poleczeniu antybiotykami udało się go zniszczyć i w dalszym ciągu rana jest otwarta i nie chce się zasklepić. Proszę o pomoc. Dziękuję.

Niestety , nie jestem w stanie wyleczyć na odległość W-wa-Legnica!!! Nie znam szczegółów dotychczasowego leczenia ani stanu obecnego - nie mogę więc pomóc-sorry,NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż