Otwarta rana po nacięciu ropnia

Witam, po krwiaku który zrobił się po zastrzyku powstał ropień oraz doszło do martwicy skóry. Ropień nacięty, rana jest otwarta i wycieka ropa. Co do martwicy nie wiem co robić, bo dwóch lekarzy mówi, że martwa skóra sama odpadnie. Na chwilę obecną wygląda tak jakby ta martwa tkanka się rozpuszczała a nie odpadała i robi się gigantyczna dziura. W ranie pełno wydzieliny.Mojego chirurga nie ma w szpitalu nie chcą mnie przyjąć bo nie zagraża życiu a ból jest straszny.Nie wiem jak tu wysłać zdjęcie

Nie potrafię nic pomóc na odległość! Proszę pilnie skontaktować się - choćby telefonicznie - ze swoim chirurgiem lub udać się na SOR do innego szpitala! zż