Otwarta rana zewnętrzna po wycięciu przetoki odbytu

Witam. 6 miesięcy temu wyciętą miałem przetokę odbytu. Aktualnie nadal mam otwartą ranę zewnętrzną. Nadal wydostają się że niej śladowe ilości ropy jak 8-9h nie przemyję jej. Operator mówi że rana od wewnątrz się zagioła i wszystko jest ok. Czy to normalne że to tak długo trwa.?

Niestety, ale takie rany w tej okolicy goją się bardzo długo i wymagają cierpliwości. Trudno mi określić jakie jest gojenie bez bezpośredniego badania. Czasami niestety takie rany przekształcają się w przewlekłe szczeliny odbytu, które mogą np. wymagać dodatkowego leczenia operacyjnego. Proszę w tej sprawie ewentualnie jeszcze skonsultować się z proktologiem.

Nie znam zakresu choroby,przebiegu operacji ani jej efektu końcowego - nie mogę więc odpowiedzieć na zadane przez Pana pytanie! Proszę omówić ten problem z operatorem!!! zż