Otyłość a wymiary penisa

Witam ma 17 lat , i mam małego penisa, długość wynosi 5 cm w spoczynku , 14 cm we wzwodzie . Waga : 126kg Wiek : 17 Wzrost : 170CM
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że Twoja otyłość nie ma związku z rozmiarem penisa. Ponadto podane wymiary mieszczą się w granicach szeroko pojętej normy. Jeśli masz jednak jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości budowy członka, skonsultuj się ze specjalistą urologiem.