Otyłość, choroba Hashimoto a zaburzenia miesiączkowania

witam! mam 25 lat i od 6lat nie miesiaczkuje, mam problemy z chormonami, insulinoodpornosc,choroba hashimito i cierpie na otyłosc , dodacm ze 6 miesiecy temu mialam usunietego pilipa szyjki macicy. Nie dawno zaczelam sie odchudzac i regularnie cwiczyc od tego momentu kilkarazy wmiesiacu mam sporadyczne krwawienia, czy jest mozliwosc ze mi sie unormuje a moze jest tego jakas przyczyna, prosze o porade i z gory dziekuje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl