Otyłość u 14-letniej osoby a badania kontrolne

Witam. córka 14 lat jest bardzo otyła.Zrobiłam jej kilka badań diagnostycznych.oto wynik które mnie bardzo niepokoją: DHES-A 340 UG/DL TESTosTERON 66,82 ng/dl SHBG 15,48 nmol/l insulina 34,2 uil/ml androstendion 3,46 ng/ml Rowniez nie miesiaczkuje, miała tylko 1 raz krwawienie kilkudniowe 4 miesiase temu. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza endokrynologa dziecięcego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.