Owalna zmiana, hyperintensywna w T2 i Flair, bez wzmocnienia kontrastowego o niespecyficznym charakterze

Witam, Ostatnio miałam robiony rezonans wyszło, że w istocie białej lewej półkuli mózgu widoczna owalna zmiana 14x5mm, hyperintensywna w T2 i Flair, bez wzmocnienia kontrastowego o niespecyficznym charakterze. Reszta wyniku bez zmian, że w porządku. Zmiana w ciągu roku powiększyła się o 5 mm, wtedy było 9x5 mm, na wyniku napisane jest, że można wykonać jeszcze badanie DWI. Nie wiem co mam robić wizytę mam dopiero za 2 tygodnie, czy może to świadczyć o guzie w głowie?

Do omówienia na pełnej konsultacji, z Lekarzem kierującym, który zna i badał Pacjenta!
Opis MRI jak w opisie, zmiany, do interpretacji klinicznej.
Do omówienia z NEUROLOGIEM, do pełnej konsultacji.
Pozdrawiam