Owłosienie na twarzy u 59-latki

Witam Proszę o poradę. Jestem kobietą, mam 59 lat. Ostatnio pokazało mi się na twarzy owłosienie. Włoski są jasne na policzkach, baczki, nad górną wargą i na brodzie . Zawsze miałam problem z wąsikiem ale to co się w tej chwili dzieje jest okropne. Błagam o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do endokrynologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.