Owoce niezawierające sacharozy

jakie warzywa i owoce pasują do twarogu, żeby uzupełnic niacynę nie zawierały fityny ani sacharozy ? czy fruktoza jest tak samo szkodliwa dla białka twarogu, mięsa jak sacharoza? dlaczego czosnek blokuje wchłanianie wapna, czy można to jakoś zneutralizowac ? jakie owoce nie zawierają sacharozy ? należy jeśc białko z owocami bez sacharozy a warzywa mają często szkodliwe fityny ale jakie ?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu uzyskania szczegółowej porady dietetycznej i ustalenia właściwego dla Pana planu żywieniowego zalecam konsultację u dietetyka. Pozdrawiam.