Owrzodzenia dwunastnicy i żołądka

Moja babcia ma 93 lata, jest w tej chwili na bloku operacyjnym - ma owrzodzenia dwunastnicy i żołądka. Dzisiaj w południe (już przebywając w szpitalu od poniedziałku) zaczęła krwawić z odbytu i wymiotować krwią. Próby zatamowania, jak i przytaczania krwi się nie powiodły, lekarze zdecydowali się na przeprowadzenie operacji. Oprócz silnej osteoporozy babcia nie ma żadnych (poważnych) chorób. Jakie są wg Państwa szanse na jej przeżycie? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania pacjenta oraz znajomości stanu klinicznego nie można wypowiadać się o rokowaniu. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.