Owrzodzenie żylakowe na nodze

Mam owrzodzenie żylakowe na prawej nodze w okolicy kostki na zewnątrz oraz od strony wewnętrznej od około trzech tygodni ,przemywam sola fizjologiczną i co robić dalej .Termin do naczyniowca dopiero 27.05.2015

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się wcześniej do lekarza rodzinnego, są dostępne takie specjalne opatrunki na tego typu zmiany, można by tego spróbować...