Owrzodziały guz odbytu z przerzutami do wątroby

Witam. U mojego ojca stwierdzono owrzodziały guz odbytu z przerzutami do wątroby (zmiany 21mm). Od 1 grudnia ma się poddać chemioterapii (wykluczono operacyjne usunięcie guza). Lekarze bardzo enigmatycznie tłumaczą zasady leczenia i rokowania. Proszę o odpowiedź, jakie są szanse takiego leczenia? Marker CEA - 137,5, CA 19.9 - 25,84, Fosfataza alk. - 76, APTT - 27,4, GGTP - 61. Dziękuję Marek

U Pana Ojca istnieje rozsiany proces nowotworowy - rokowanie w takich przypadkach zawsze jest poważne , na inne pytania nie potrafię odpowiedzieć bo mam za mało danych, proszę naciskać onkologa , który będzie prowadził chemioterapię aby odpowiedział szczegółowo i zrozumiale na wszystkie Pana pytania - ma taki obowiązek , zż