Owsianka z jogurtem naturalnym na diecie

Witam czy jeśli jestem na diecie mogę na śniadanie jeść owsiankę z jogurtem naturalnym a nie z mlekiem?

Mgr Martyna GorczyĹska

Nie ma przeciwwskazań do wymienienia mleka na jogurt jeżeli Pani tak bardziej smakuje. Natomiast jeżeli dieta jest ułożona przez dietetyka to warto zmiany w jadłospisie konsultować ze swoim dietetykiem.

Witam,

Oczywiście że może Pani zjadać owsiankę z jogurtem a nie z mlekiem. Jogurt powinien być tak jak Pani pisze naturalny a nie owocowy, słodki.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk