Owsiki a jedzenie czosnku, kiszonej kapusty i picie soku z grejpfruta

Dobry wieczór, mam pytanie, mam 20 lat i najprawdopodobniej owsiki. Czekam na wyniki badania na pasożyty, czymkolwiek są, widzę że są. Wszystkie ubrania staram się wyparzać, ale przeraża mnie myśl, że ich jaja mogą być wszędzie bo w takim wypadku nigdy nie znikną. Mam pytanie, czytałam o tym że jedzenie czosnku, kiszonej kapusty czy picie soku z grejpfruta pomaga, czy powinnam ograniczyć dietę na parę dni tylko do takich produktów? A co jeśli chodzi o tzw. lewatywę czosnkową? Z góry dziękuję!

Lewatywa czosnkowa tak , ale uważać na proporcje roztworu