Owsiki w 34. tygodniu ciąży

jestem w 34 tyg ciazy dzis zauwarzylam ze mam owsiki czy zagraza to ciazy i dziecku jak leczyc gdzie sie zglosic z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do ginekologa, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. Oczywiście w ciązy im mniej leków tym lepiej natomiast jeśli korzyści ze stosowania leku są wyższe niż ryzyko to się je stosuje. LEkarz prowadzący powinien zadecydowac.