Owulacja a antykoncepcja hormonalna

Witam serdecznie. Jestem po połączeniu opakowań Naraya Plus, z pominięciem tabletek placebo. Dzis jest pierwszy dzień tabletki placebo 2 opakowania. Od tygodnia miałam plamienia; dziś te ustały. Zbadałam swoją szyjkę i ta jest wysoko zlokalizowana i zdecydowanie otwarta a ponad to wydziela śluz przypominający płodny. Co jest tego przyczyną. Czy możliwa jest owulacja?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli tabletki były stosowane prawidłowo to z bardzo dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić iż nie doszło do owulacji. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.