Owulacja a planowanie płci dziecka

Witam, mam pytanie odnośnie planowania płci dziecka. Jeśli chcąc mieć dziewczynke zaleca się stosunek na trzy pełne dni przed owulacją to czy przez te trzy dni nadal zaleca się odbywanie stosunku seksualnego, czy należy dać działać plemnikom które znalazły się w pochwie za pierwszym razem. Pozdrawiam, Anastazja

Aleksander Ropielewski

Nie jest to zależność potwierdzona badaniami naukowymi na których opieram się w mojej pracy i w związku z tym nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.