Owulacja i pęknięta prezerwatywa

10 listopada współżyłam z moim chłopakiem i pękła mu prezerwatywa. Czy doszło do zapłodnienia? Zrobiłam dzisiaj test ale nie wiem czy był wiarygodny ponieważ był to test 14 dni po zapłonieniu wyszedł Negatywny. 10 listopada był dzień w którym miałam jajeczkowanie. jaka jest możliwość ze zaszłam w ciążę

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje zawsze w przypadku pęknięcia prezerwatywy. Test ciążowy wykonany 14 dni po stosunku powinien już być wiarygodny. W razie wątpliwości można test powtórzyć lub wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam