Owulacja podczas stosowania Clostilbegytu

Witam, czy w czasie przyjmowania clostilbegytu jest możliwe, ze owulacja wystąpi jeszcze w trakcie brania leku? Miałam brać od 5 dnia cyklu, ale zagapiłam sie i wzięłam dopiero od 7. Czy jest wiec możliwe ze jakiś pęcherzyk juz rósł i mógł pęknąć zanim skończyłam brać clo? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bardzo ciężko potwierdzić Pani hipotezę bez wykonania np. badania USG. Proszę się skonsultować z Pani lekarzem prowadzącym, który będzie mógł Panią zbadać i odpowiedzieć na pytania. Pozdrawiam.