Owulacja przy Femoston

Witam! Stosowałam przez 3 lata tabletki anty, po ich odstawieniu nie miałam okresu przez 4 miesiące. Gin zapisał mi femoston (2g 2g= 10 mg) 3 opakowania brać bez przerwy. Wzięłam jedno opakowanie (na 26 tabl dostałam krwawienia, było zadziwiająco obfite i trwało tydzień). Teraz na 26 tabl(2 opak)dostałam brązowego plamienia i trwa nadal (2 dzień) czy coś jest nie tak? Czy podczas brania żółtych tabletek dokładnie (22 tabl.) może wystąpić owulacja? Jak to jest z owulacją przy tych tabletkach?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.