Oziębłość seksualna u partnera

Witam serdecznie, jestem w związku z partnerem od 2 lat, od roku mieszkamy ze sobą. od początku związku mieliśmy problem seksualny. Na samym początku imponował mi tym, że naciska na zbliżenia seksualne, dopiero teraz widzę ,że jest to spowodowane oziębłością seksualną. W pierwszych miesiącach robiliśmy to raz na miesiąc/ dwa miesiące, miał problem ze zwodem, myślałam, że jest to spowodowane stólejką. Tłumaczył się, że się krempuje ponieważ obok w pokoju mieszka moja koleżanka.

Dzień dobry!

Pani partner lub oboje wspólnie możecie skonsultować się z lekarzem seksuologiem i/ lub psychologiem seksuologiem. W zależności od wyjaśnienia i zrozumienia przyczyn niechęci partnera do podejmowania kontaktów seksualnych, możliwe są różne drogi dalszego postępowania.

Pozdrawiam!