Oziębłość w zwiazku przed ślubem

Od paru miesiecy moje zycie uczuciowe sypie sie. Czuje ze Narzeczony oddala sie , nie potrafi sie usmiechac przy mnie , nie cieszy sie spotkaniami i czesto klocimy sie. Za mniej niz rok ma byc Nasz Slub co w takiej sytuacji zrobic ? Jak mozna zawalczyc o to by ten zwiazek sie utrzymal bo bardzo go kocham i chce z nim byc do konca zycia.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Możecie Państwo wspólnie z narzeczonym zdecydować się na terapię małżeńską lub każde z Was z osobna na indywidualną psychoterapię.

Pozdrawiam!

Witam, najważniejsze co Pani może zrobić to szczerze porozmawiać z partnerem o swoich obawach i niepokojach. w życiu uczuciowym są różne etapy jednak na każdym z nich najważniejsza jest rozmowa. Może dzieje się u partnera coś co go martwi i emocjonalnie oddala i być może potrzebuje Pani inicjatywy aby o tym porozmawiać. Do ślubu pozostał rok, ważne aby rozwiać wszelkie wątpliwości które każda ze stron może mieć. To ważna decyzja i warto być do niej przekonanym. Powodzenia

Podjęliście decyzję o ślubie - czyli o wspólnym życiu pomimo trudności, czy problemów. Problemy pojawiają się teraz. Warto jest o nich porozmawiać - być może narzeczony czuje obawy przed zaangażowaniem się "do końca życia", być może przechodzi pewien kryzys związany z lękiem przed przyszłością czy też "utratą życia, które zna"? Trudno rokować co może być powodem, gdyż za mało szczegółów Pani napisała. Jedno jest pewne - rozmowa jest niezbędna, bo bez niej będziecie się oddalać coraz bardziej. Jeżeli sami nie potraficie podjąć dialogu o trudnościach polecam udać się na terapię par - obecność trzeciej, bezstronnej, osoby może Wam pomóc w otwarciu się i przepracowaniu trudności, które się pojawiły. Pozdrawiam.