Oziębłość ze strony chłopaka

Mój chłopak nie chce ze mną się kochać.Jest w stosunku do mnie bardzo oziębły.Nie przytula mnie,nie całuje,nie mówi mi'kocham Cie",.Ja mieszkam w Polsce,on za granica,gdy spotkaliśmy sie po przerwie 3-miesięcznej,on przywital mnie zwykłym "cześć" Przez 3-tygodnie nie okazał mi zadnych uczuć,traktował oschle,ale gdy szlismy spać,on mnie odtrącał .Nie mogę zrozumieć,jak po takiej przerwie między nami,ja mogę go nie pociagać,stwierdzil,ze nie jest napalony,oraz,ze jest za stary,a dodam,ze ma 30 lat

Witam. Rozumiem, ze reaguje Pani na oddalenie partnera po rozłące. Potrzebuje Pani od niego zapewnień, że nadal jest Pani dla niego ważna i atrakcyjna. Zachęcam Panią do rozmowy o swoich uczuciach z partnerem. Proszę nie atakować tylko wyjaśnić partnerowi co Pani przeszkadza i czym się Pani niepokoi i czego Pani brakuje. Związek na odległość jest wymagający i często nie sprzyja bliskości. Myślę, że może to być sytuacja trudna dla Was obojga. Życzę powodzenia Izabela Trybus