Oznaki ciąży

Witam,

chciałabym zapytać jakie są pierwsze typowe objawy ciąży, poza niepojawiającą się w terminie miesiączką? Zdarza się czasem, że mimo ciąży pojawia się krwawienie?

Pozdrawiam

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Zapraszam do lektury artykułu w naszym serwisie: http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy. Tu przeczyta Pani o objawach ciąży. Krwawienie w terminie, w którym wypadałaby miesiączka, gdyby nie doszło do zapłodnienia, rzeczywiście czasem się zdarza, i to nawet przez cały pierwszy trymestr. Zazwyczaj jest ono jednak krótsza i bardziej skąpe niż "prawdziwa" miesiączka.
Pozdrawiam serdecznie!