Oznaki operacji plastycznych ust

Czy jest jakiś sposób, żeby ponad wszelką wątpliwość, stwierdzić po zdjęciach, czy osoba miała poprawiane usta drogą chirurgii plastycznej? Jakieś widoczne oznaki?

Witam,
Operacyjne leczenie ust, tj. wargi górnej i dolnej jest raczej tylko wykonywane w ramach rekonstrukcyjnych. Jeżeli dobrze jest przeprowadzone to pozostają dobrze ukryte blizny.
Estetyczne zabiegi ust to zazwyczaj korekcje i modelowanie kwasem hialuronowym, które nie pozostawia oznak zabiegu a jedynie modeluje kontury, kształt i objętość.