Ozonoterapia na uciążliwe rany

Dzien dobry! Slyszam ostatnio o czyms, co nazywa sie "ozonoterapia". Czy w przypadku uciazliwych ran, na ktore srodki farmakologiczne okazaly sie bycnieskuteczne, ozonoterapia moglaby przyniesc jakies. nieporzadane skutki? Pozdrawiam, Monika.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z przyczyną powstawania ran. Proponuje udać się do lekarza chirurga oogólnego.