P/c przeciw mięśniom gładkim i problemy z lewą stroną pleców i łopatką

Witam mam problemy z lewą stroną pleców i łopatką.Ból opasuje także lewą stronę żeber.Ściska mnie przy oddychaniu po tej stronie.Co to może być.Nie mam jakiś specjalnych zmian kręgosłupa.Wybrałam się do reumatologa i w badaniach ANA 2 nic nie stwierdzono, za to wyszły świecenia p/c przeciw mięśnią gładkich- ASMA.Co to oznacza?Czy sugeruję chorobę? Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Witam serdecznie,

Proszę wraz z wynikami zgłosić się do internisty celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.