Padaczka alkoholowa nawet przy małej ilości alkoholu

moj lekarz psychiatra powiedział mi ostatnio ze jak dostalem pierwszy raz padaczke alkoholowa to teraz juz zawsze bede mial napady nawet przy malej ilosci alkoholu powiedzial jescze ze wcale nie musze pic zeby dostac padaczke czy to jest prawda? z tego co zrozumialem to juz nic do konca zycia nie moge sie napic straszy mnie czy mowil prawde

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Całkowita abstynencja alkoholowa, przynajmniej przez okres kilkunastu miesięcy jest wskazana, jeżeli zależy Panu na uniknięciu kolejnych ataków.