Padaczka i stosowanie leków

Witam,córka choruje na padaczkę,przez 10 lat była na minimalnej dawce depakiny po 500 rano i wieczorem.Lekarz zalecił zmianę wprowadził lamitrin doszliśmy do 150 rano i wieczorem 500 depakiny,ponieważ nie mogła brać Lamitriny ,lekarz zaczął wprowadzać Levetiracetam Apotex 250 rano i wieczorem (razem 500 150 250 ) znalazła się w szpitalu z uszkodz.wątroby.Prosze o pomoc

Leczenie padaczki zależy od wielu czynników np rodzaju padaczki, wiek pacjenta, inne choroby itd
Uszkodzenie wątroby może być spowodowane wieloma lekami, najgorszy z nich to Depakina.
Postępowanie też zależy od parametrów wątrobowych, stopnia uszkodzenia i przyczyny.
Proszę leczenie zostawić lekarzom ,którzy mają bezpośredni kontakt z chorym i mają najwięcej danych dotyczących pacjenta.