Padaczka lekooporna i Hashimoto

Mam 42 lata i choruję na padaczkę lekooporną oraz na hasimoto. Nie mogę również stosować środków hormonalnych aby nie zajść w ciąże ponieważ po zastosowanie tych środków mam bardzo dużo ataków padaczkowych ( około 15 do 20 ataków w miesiącu). Czy w takim przypadku dozwolony byłby zabieg podwiązania jajników u mnie? Wiem że w Polsce kobiety nie mogą wykonać tego zabiegu jeśli nie ma przyczyny zagrożenia ich życiu.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.